Lokalizacja

Szklarskiej Poręby przedstawiać nie trzeba. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych ośrodków wypoczynku górskiego w Polsce. W ostatnich latach dynamiczny wzrost zainteresowania turystyką krajową przyczynił się do rozwoju miasta jak i infrastruktury wypoczynkowej. 

Miasto Ducha Gór ma do zaoferowania całą paletę różnych atrakcji. Wędrówki po górach, przygoda z fotografią przy wspaniałej scenerii Karkonoszy, podziwianie wodospadów Kamieńczyka i Szklarki czy przejażdżka wyciągiem na Szrenicę. Wachlarz możliwości jest ogromny a codzienne podziwianie panoramy gór na licznych tarasach widokowych czy rowerowe szaleństwo po nowych ścieżkach rowerowych Szklarska Single Track to kolejne atrakcje Szklarskiej Poręby. Rodzinny wypoczynek możemy wzbogacić wizytą w Parku Dinozaurów, sporej dawki adrenaliny z pewnością dostarczy przejażdżka na letnim torze saneczkowym czy spacer w koronach drzew parku linowego. Poza tym, Szklarska to świetny ośrodek narciarski Ski Arena Szrenica jak i baza sportów zimowych z rozpoznawalnym w kraju i na świecie Biegiem Piastów w sąsiednich Jakuszycach. Szklarska Poręba przyciąga do siebie wielu amatorów sportu. Fantastycznie przygotowane trasy piesze, rowerowe, ale i coraz śmielej rozwijająca się w regionie turystyka w siodle sprawiają, że do liczącej około 6,5 tysiąca mieszkańców miejscowości przybywają goście nie tylko z Polski, ale i z zagranicy. Warto w tym miejscu dodać, że włodarze Szklarskiej Poręby zdecydowanie stawiają na organizację i stałe podnoszenie komfortu i jakości wypoczynku w otulinie Karkonoskiego Parku Narodowego. Unikalna fauna, flora, a także i klimat przywodzą na myśl alpejskie kurorty. 

Green Park Resort to inwestycja, która swoją cichą i urzekającą od pierwszego wejrzenia przestrzenią przyciąga jak magnes. Każdy tu może poczuć się zrelaksowany cichym szelestem strumyka a południowe słońce doda energii podczas leżakowania w ogrodowej strefie basenowej. Spokojna lokalizacja z szeroką panoramą widokową to gwarancja rewelacyjnego wypoczynku. Bliskość głównych ciągów komunikacyjnych, niewielka odległość od centrum miasta sprawiają, że to idealne miejsce do spędzenia weekendu i nie tylko. Green Park Resort to miejsce pełne wyjątkowej magii, które, jak głoszą legendy, nierzadko odwiedzał Liczyrzepa - Duch Gór. Czy bywa tam do dziś? - przekonaj się sam :) 

Największą zachętą dla nabywcy apartamentu jest malowniczy widok z osiedla Green Park Resort. Każdego poranka muskać Cię będą promienie zaglądającego przez okna słońca, by zachęcić Cię byś wyjrzał na taras widokowy powitać majestatyczne Karkonosze. W oddali nieśmiało przebija się odległa Śnieżka, na wyciągnięcie ręki ukazany jest pejzaż Śnieżnych Kotłów a całość obrazu dopełnia Szrenica z widokowymi trasami narciarskimi. Zapierająca dech w piersiach panorama widokowa po niezwykłym dniu życzy spokojnego wieczoru w blasku pięknie oświetlonego klasztoru w Dolinie Szczęścia, kiedy to ostatnie promienie malują okolicę najpiękniej jak się da, a potem z wolna gasną za pasmem wzgórz...