Inwestycja

Green Park Resort to wyjątkowe apartamenty w kompleksie czterech komfortowych budynków wyposażonych w windy. W ofercie znajdują się 103 apartamenty o zróżnicowanej powierzchni. Posiadamy do wyboru jedno i dwupokojowe apartamenty o metrażu od 30m2 do ponad 50cio metrowych przestrzennych apartamentów rodzinnych z antresolą. 

Każdy z nietuzinkowo zaprojektowanych budynków doskonale wpisujące się w klimat Szklarskiej Poręby. Architektura i bryła budynków nawiązuje do tradycji regionu podkreślając jej najlepsze cechy. Znajdziemy tu piękne zdobienia i wysokiej jakości materiały. Dach pokryty karpiówką, elementy kamienia karkonoskiego, duże okna i tarasy widokowe. 

Inspiracją dla zespołu projektowego architektów z A4D była integracja przestrzeni mieszkalnej z niesamowitym otoczeniem. Dbałość o środowisko, wkomponowanie licznej istniejącej na działce zieleni, aranżacja ogrodu wraz ze strumieniem to wyzwania, które z powodzeniem zostały zrealizowane. Zadbaliśmy o udogodnienia i rozwiązania podnoszące jakość i komfort przebywania we wspólnej przestrzeni. Mieszkańcy będą mogli skorzystać ze stref rekreacji z basenami, saunami, jacuzzi, siłowni i kameralnej kawiarenki. Dla najmłodszych zaplanowany został plac zabaw oraz przestrzeń otwarta - wprost stworzona, by nasze pociechy miały miejsce do gier, zabaw i aktywności fizycznej.